Бардак

Як залізниця перевозить пошту

"Укрзалізниця" обладнала ще три вагони для проєкту "Залізна пошта" для перевезень пошти, збільшивши їх загальну кількість в обігу до 15. Ці вагони стануть на найбільш завантажені маршрути проєкту: між Києвом та Львовом і між Львовом та Дніпром.

Два із цих трьох вагонів переобладнані з рефрижераторів і зможуть перевозити кожен до 3000 відправлень за рейс. Третій вагон місткістю орієнтовно 2100 відправлень є модернізованим багажним вагоном. Усі роботи з переобладнання вагонів для перевезення пошти виконано на власних потужностях Укрзалізниці: два зроблено в Ковельському депо, ще один — у Синельниківському депо.
 
Таким чином залізниця перевозить і комерційні, і гуманітарні посилки. Починаючи з квітня поштові вагони "Укрзалізниці" здійснили понад півтори тисячі рейсів, доправлено 3,7 млн посилок.

Нагадаємо, поштові вагони поновили курсування у квітні 2022 року після 21-річної перерви. Харків, Львів, Дніпро, Київ, Одеса та Івано-Франківськ стали опорними пунктами логістики. Посилки доправляються між вокзалами саме цих шести міст.

На відео — дайджест новин української залізниці за серпень.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Я бы расстреливал автобусы Киев – Донецк: в Одессе появилась «черная» политреклама (фотофакт)

Observan

Зеленский объяснил причину отказа подписывать закон о химической кастрации

Observan

В Ананьеве и Подольске пограничники обнаружили партию поддельных сигарет

Observan