Бардак

Яка ситуація з енергетикою в Одеській області

За даними компанії "ДТЕК Одеські електромережі" сьогодні, 25 листопада, в Одесі та області діє режим екстреного вимкнення електроенергії. Енергетики все ще ліквідують наслідки блекауту 23 листопада після російського ракетного удару.

В Одеській області при цьому на вечір 24 листопада до 64% населення вимушено залишалися без електроенергії — але вже в режимі стабілізаційних відключень, а не повного блекауту. Вранці 25 листопада в Одесі навіть ненадовго запустили міський електротранспорт, хоча після 9-ї години ранку трамваї та тролейбуси повернулися у депо.

Однак, ситуація має позитивну динаміку. Енергосистема України стабілізована та з'єднана, хоча і з великим дефіцитом потужності. Електроенергія є у всіх областях. Атомні електростанції вже запущені. Енергосистема України знову підключена до загальної енергосистеми Євросоюзу. 

"Всі три атомні станції, що розташовані на неокупованій території, працюють. Через 1-2 дні вони вийдуть на свою нормальну планову потужність, і ми очікуємо, що можна вже буде перевести наших споживачів замість аварійних на планові графіки", — зазначив голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький.

Україна може за необхідності купувати певну кількість електроенергії в Європі — обсягом до 500 мегават. Однак, при цьому можуть бути технічні проблеми з її доставкою та розподіленням через лінії електропередач. "Компанія забезпечує можливість імпорту електроенергії з Європи в Україну обсягом 500 мВт, проте для цього потрібний спеціальний механізм, який наразі розробляється, – повідомив Кудрицький.

 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Утренний пожар в Одессе: тушили шестой этаж высотки

Observan

Многие одесситы сегодня останутся без света до 23:00

Observan

В Болграде планируют защитить от пожаров все детсады

Observan