Бардак

Яким стане 9-й пакет санкцій Євросоюзу проти росії

Польща, Латвія, Литва та Естонія почали агітувати інші країни Євросоюзу та Європейську комісію одночасно з обмеженням цін на нафту ухвалити дев'ятий пакет санкцій проти росії. Про це пише американське видання Politico із посиланням на дипломатів.

За словами дипломатів, новий пакет обмежень ще не готовий і не всі країни Євросоюзу хочуть пов'язувати обмеження цін на нафту з новими санкціями.

Як розповіли виданню два джерела, нові обмеження можуть вдарити по російських чиновниках, пропагандистах та інших діячах, які підтримують режим путіна. Країни Євросоюзу запропонували довгий список імен, і зараз експерти Єврокомісії опрацьовують їх, щоб переконатися у їхній причетності до війни проти України. Це потрібно, щоб підкріпити рішення про запровадження санкцій юридично, захистивши від оскаржування через суд.

Нагадаємо, восьмий пакет санкцій проти росії був затверджений Радою ЄС 6 жовтня. Він передбачає, зокрема, запровадження стелі цін на російську нафту, заборону імпорту низки товарів та експортні обмеження.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одесской области украинец пытался пересечь границу по румынскому паспорту

Observan

В Одесской области подсчитали число безработных трудоустроенных через временную работу

Observan

В Килийском районе завершили уборку ранних зерновых

Observan