Бардак

Іран починає постачати росії не лише дрони, а ще й ракети

Крім безпілотників, що поставляються з серпня, Іран погодився передати росії у неофіційному та непублічному режимі і балістичні ракети малої дальності, які можуть використовуватися для завдання ударів по Україні. Про це пише газета The Washington Post.

Ще наприкінці вересня Іран направив до Росії делегацію, яка остаточно погодить умови додаткових постачань зброї, з'ясували спецслужби однієї із країн-союзників США. Ці розвіддані були передані Україні та США.

За даними розвідки, для постачання Росії зараз готуються перші партії ракет класу "земля — ​​земля" Fateh-110 та Zolfaghar. Вони здатні вражати цілі з відривом від 300 до 700 км відповідно. Це буде перше подібне постачання іранських ракет до Росії з початку війни.

Найновіші версії Fateh-110 та Zolfaghar вважаються потужними та точними ракетами, пише газета з посиланням на експертні оцінки. Деякі моделі оснащені й електронно-оптичними системами наведення, які дозволяють керувати ракетами під час підльоту до мети.

Іран продовжує заперечувати постачання озброєнь до Росії.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В порту Измаил выполнили план работы на 2021 год

Observan

Сарата готовится к Храмовому Дню: праздничная программа

Observan

В Ренийском районе потребление газа сократилось на 9%, тогда как использование топливных гранул становится невыгодным

Observan