Бардак

Іспанія за тиждень відправила в Україну 5 транспортних літаків з боєприпасами

Іспанія відправила в Україну п'ятий транспортний літак із боєприпасами для великокаліберних артилерійських систем калібру 155 мм. Про це інформує Генштаб ЗСУ.

Міністерство оборони Іспанії офіційно повідомило, що 9 вересня літак Повітряно-космічних сил ЗС Іспанії Т-23 вилетів з авіабази Торрехон-де-Ардос (Мадрид) і транспортує в Україну боєприпаси великокаліберної польової артилерії. Це вже п'ятий рейс зі зброєю, переданою Україні Іспанією за останні дні. Минулого тижня чотири рейси вилетіли з бази в Роті (Кадіс) за підтримки країни-союзника.

Загалом вантажі, транспортування яких було здійснено цими днями, становлять 75 піддонів великокаліберних боєприпасів. Також у відповідь на запит міністра оборони України Іспанія відправила вантажівку з медичними засобами та ще двадцять автомобілів зі спорядженням.

«Всі ці постачання є прикладом рішучої та постійної підтримки українського народу з боку Іспанії протягом тривалого часу», – зазначила глава міноборони Іспанії Маргарита Роблес.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Болграде прошла неделя детской книги

Observan

В субботу в одесском парке Шевченко высаживали новые деревца (фото)

Observan

В Измаиле открылась выставка карикатур времён Второй Мировой — «Кукрыниксы — память поколений»

Observan