Бардак

Ізмаїльська вокалістка Олеся Кічук презентувала нову пісню «Крила»

На базі Ізмаїльського державного гуманітарного університету 7 жовтня відбулася презентація авторської пісні «Крила» відомої в місті вокалістки Олесі Кічук.

Це вже друга авторська пісня, випущена дівчиною за цей місяць. Раніше, спеціально до Дня міста, вона неофіційно презентувала пісню про рідне місто з символічною назвою «Ізмаїл».

Автором тексту нової пісні «Крила» знову виступила ізмаїльська поетеса і мама дівчини Тетяна Лесіна. Музику написала сама Олеся, а з підбором аранжування допоміг відомий український композитор і музикант Сергій Дмитрієв.


У свою чергу, зйомкою кліпу займалися професійні відеографи Уляна та Петро Молла. Саме завдяки їм вдалося створити на екрані красиву і зворушливу історію. У кліпі було задіяно одразу кілька локацій – біля моря, в полі та в концертній студії.

Партнером Олесі під час зйомки кліпу став ізмаїльчанин Микита Столяр. Хлопець вже понад 12 років займається професійними бальними танцями, а наразі проходить службу в територіальній обороні.

Після презентації пісні та кліпу на екрані присутні змогли послухати «Крила» наживо. Пісня настільки сподобалася і зворушила глядачів, що після закінчення виступу зал подарував Олесі бурхливі оплески.

«Я хочу подякувати всім, хто прийшов сьогодні розділити зі мною радість нової творчої роботи. – сказала Олеся Кічук. –
Також я безмежно вдячна своїй родині, яка мене завжди підтримувала і підтримує. Миру нам усім і натхнення».

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Черноморске сгорела фура (фото)

Observan

Педагогическая конференция в Белгороде-Днестровском прошла в формате кофейни

Observan

Погода останется теплой в ближайшие дни

Observan