Бардак

Ізмаїльська вокалістка Олеся Кічук випустила авторську пісню про рідне місто

Ізмаїльська вокалістка Олеся Кічук випустила авторську пісню про рідне місто і зняла на неї кліп. Вокальну композицію дівчина представила публіці в день народження Ізмаїла, під час мітингу-концерту біля Палацу культури ім. Т. Г. Шевченка.

«Кожне слово в пісні про мої спогади, про мої почуття, про те, через що я пройшла, що пережила, – розповіла Олеся. – І, найголовніше, це про любов – мою любов до Ізмаїла, до моєї батьківщини».

Автором рядків є місцева поетеса Тетяна Лесіна, за сумісництвом мама Олесі. Написати текст надихнуло повернення з Києва до Ізмаїла. Якось, присівши відпочити біля Центрального фонтану, жінка милувалася красою рідного міста. В один момент їй нібито хтось почав надиктовувати рядки. Тетяна одразу почала їх записувати й не помітила, як написала цілий вірш. Разом із текстом народилася й мелодія.

«Коли повертаєшся додому, в рідні стіни, і бачиш той рідний собор, фонтан – це надихає», – поділилася поетеса Тетяна Лесіна. – Саме завдяки натхненню та любові до рідного міста народилася така прекрасна пісня».

Наступним етапом роботи над піснею став запис голосу та підбір аранжування. Запис голосу зробили в Києві, у студії «Kalina Music», а з аранжуванням допоміг ізмаїльський музикант і композитор Володимир Макогон.

Коли пісня була повністю готова, записано звук і аранжування, ухвалили рішення зняти повноцінний кліп – з кадрами, що показують всю красу Ізмаїла.

Дівчина продовжує активно працювати над реалізацією нових ідей. Наразі вона готує до виходу ще одну авторську пісню і вже професійний кліп, прем’єра яких відбудеться 7 жовтня.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Дорогу вина и вкуса Украинской Бессарабии обозначат знаками

Observan

Двое жителей Болградского района попались на краже

Observan

Спецслужба Украины проведет «контрдиверсионную операцию» на юге Одесской области

Observan