Бардак

Ізраїль обіцяє надати Україні ракети — за деяких умов

Ізраїль застеріг Росію від закупівлі іранських балістичних ракет, пообіцявши в такому разі поставити Україні свої високоточні ракети. Про це повідомив голова Штабу національної безпеки Ізраїлю Еяль Хулата. Тип та кількість ракет при цьому не називають.

МЗС Ізраїлю також висловило росії свій офіційний протест через постачання іранських дронів. Ноту протесту було передано послом Ізраїлю у Москві заступнику міністра закордонних справ рф Михайлу Богданову.

Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі національного телемарафону зазначив, що якщо Ізраїль погодиться постачати озброєння Україні, це буде дуже гарною новиною.

При цьому він уточнив, що РФ поки що не отримала ракети від Ірану. "Не все так просто у самому Ірані, не все так просто взагалі на Близькому Сході", – сказав він.

За словами Ігната, Ізраїль має широкий спектр продукції, він є лідером на ринку зброї та технологічного озброєння. "Не варто анонсувати, що там до чого. Певне коло людей знає, про що там говорити можна. Нам потрібно готуватися до всього", – зазначив речник Повітряних сил.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Духовой оркестр из Кубея стал призером областного фестиваля

Observan

Морское путешествие для жителей Лиманского района и одесситов

Observan

Измаильское турагентство “Солнечный ветер” организовывает тематические фотоссесии и экскурсии в поддержку ВСУ

Observan