Бардак

Жителів Одеської області закликали економити електроенергію

Через ранкову масовану ракетну атаку в ряді регіонів України пошкоджено об’єкти енергетичної інфраструктури. Щоб уникнути критичного навантаження на українську енергосистему та аварійного відключення мереж, мешканців Одеської області закликали знизити споживання електроенергії.

Як заявив голова Одеської ОВА Максим Марченко, противник завдав ракетного удару по значній кількості електростанцій та підстанцій України. У деяких регіонах тимчасово відсутня електроенергія, а в деяких – запроваджено графіки аварійного відключення.

Директор департаменту систем життєзабезпечення та енергоефективності Одеської ОВА Антон Шалігайло уточнив, що вечірній пік споживання пов’язаний із споживанням домогосподарств.

«Якщо сьогодні ввечері ви, шановні одесити та жителі області, зможете використати менше електроенергії, то це суттєво допоможе енергосистемі та зменшить потребу в аварійних відключеннях. Це допоможе пройти критичні навантаження наших електромереж», – додав Антон Шалігайло.

Читайте також: Українців попередили про перебої з електропостачанням через ракетні удари

Фахівці наголошують, що найбільш енергоспоживаними є електрообігрівачі, бойлери, кухонні електроплити, мікрохвильові печі, пральні машини, електрична духова шафа, електрочайники, кавоварки, праски, посудомийки, кондиціонери, зарядні пристрої, пилососи, комп’ютери та телевізори.

«Сьогодні ввечері варто мінімізувати споживання таких приладів, а натомість скористатися ними вночі чи в обід. Також більш економне використання освітлення увечері полегшить навантаження на енергосистему. Сьогодні ввечері та наступні кілька днів давайте зробимо все можливе, щоб мінімізувати споживання електроенергії у часовий інтервал із 17.00 до 22.00», – зазначив Антон Шалігайло.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

На майские праздники в Одессу запустят дополнительные поезда

Observan

Международные итоги недели: ЧП в Молдове, локдауны в Европе

Observan

В Ананьеве и Подольске пограничники обнаружили партию поддельных сигарет

Observan