Бардак

Журналіст Христо Гроздєв назвав умови для перемоги України у війні

Американський журналіст-розслідувач видання Bellingcat Христо Гроздєв вважає перемогу України у війні, розвязаній Росією, ймовірною за умови збереження поставок західного озброєння та здатності країн Європи зберегти єдність на тлі енергетичного шантажу, до якого вдався Кремль.

Як заявив він в ефірі телеканалу Nova ТВ, російські війська зіткнулися із серйозним браком теплих речей, спорядження та просять людей допомогти їм.

“Очевидно, що є великі проблеми і з логістикою, і з фінансуванням російської армії, і з корупцією, що призводить до відсутності таких елементарних речей”, – розповів Гроздєв.

Водночас, Росія вдалася до енергетичного шантажу та використовує газ як інструмент, намагаючись зруйнувати єдність країн Європейського Союзу у питанні надання військово-технічної допомоги Україні. Він вважає, що якщо «газовий гамбіт», який розігрує Кремль, не вплине на продовження поставок зброї та військової техніки, то Україна виграє війну і до весни зможе повернути окуповані території.

Христов Гроздєв, посилаючись на поінформовані джерела, заявив, що Путін намагається зібрати близько 50-60 тисяч нових військових, віддаючи перевагу набору добровольців до лав російських приватних військових компаній. На сьогоднішній день близько п’яти російських ПВК займаються вербуванням охочих вирушити на війну в Україну, хоча охочих трохи й доводиться вдаватися до набору злочинців у місцях позбавлення волі.

«Наразі з місць позбавлення волі завербовано як найманців близько 5 тисяч осіб», — наголосив журналіст.

Нагадаємо, західні військові експерти сходяться на думці, що без загальної мобілізації російському керівництву навряд чи вдасться впоратися з успіхами українських військових, як у Харківській, так і Херсонській областях. Хоча в оточенні російського президента йде боротьба між правими та націоналістичними силами, які потребують мобілізації.

«Поки що це не на користь Путіна, бо у великих містах живуть ілюзією, що війни немає. Війна відчувається на Далекому Сході, у бідних районах, звідки родом більшість контрактників», — пояснив він, додавши, що те, що ми зараз спостерігаємо, — це прихована мобілізація, а саме набір військовополонених із великими термінами, проти обіцяють після 6 місяців участі у війні, це має бути їм прощено.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Уроженка Арциза поборется за звание самой красивой пышнотелой девушки Украины

Observan

В Одесской области ввели наивысший уровень пожарной опасности

Observan

Одесситы активно пересаживаются на горэлектротранспорт

Observan