Бардак

Колишнього одеського депутата заочно засудили на 15 років за зраду

Екс-депутата Одеської обласної ради Вадима Савенка від очолюваної також сепаратистом Ігорем Марковим партії "родина" засудили на 15 років ув'язнення за тероризм та державну зраду.

Прокурором у суді доведено, що депутат у травні 2014 року вступив у терористичну організацію "ДНР". Засуджений, під позивним "Сват", з червня по листопад 2014 року безпосередньо керував терористичною групою "Сват", яка протистояла силам АТО України із застосуванням стрілецької та іншої зброї та території населених пунктів Ленінська, Саханка та Дзержинська у Донецькій області.

Крім того, з 2014 по 2016 рік терорист самостійно або із залученням третіх осіб розміщував на власній сторінці в соціальній мережі Facebook та відеохостингу YouTube пропагандистські антиукраїнські тексти, фото- та відеоматеріали з власним зображенням, у військовій формі на тлі військового прапора так званої "новоросії", з метою популяризації діяльності так званих "ДНР" та "ЛНР", висвітлення їх незаконної діяльності у позитивному ракурсі.

Також Савенко брав участь у вторгненні в Україну вже 2022 року. У лютому-березні він публікував фото з окупованих територій Київської області разом з ще одним зрадником — колишнім депутатом Одеської міської ради від тієї ж сепаратистської партії Ігорем дімітрієвим.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Какое место в рейтинге по качеству жизни занимает Одесса

Observan

Новый рекорд: неизвестный сообщил о минировании 26 объектов в Одессе

Observan

«До встречи в Киеве»: Саакашвили записал обращение к Порошенко (ВИДЕО)

Observan