Бардак

Конгрес США вимагає передати Україні ракети для HIMARS далекобійністю 300 км (ВІДЕО)

Про майже одностайну підтримку питання передачі Україні ракет великої дальності для установок HIMARS та М270 заявила конгресменка від Демократичної партії США Елісса Слоткін, передає CNN.

“Існує двопартійна підтримка відправки Україні ракет великої дальності, відомих як ATACMS, які можуть вражати на відстані 180 миль (понад 280 кілометрів). Українці вже кілька місяців закликають США надати ці системи, оскільки високомобільні артилерійські ракетні системи (HIMARS) можуть завдавати ударів лише на відстані близько 49 миль (понад 78 кілометрів)”, – пише видання.

“Я думаю, що ми ясно почули від президента Зеленського, і нам підтвердили сьогодні – українці справді хочуть кілька разів дати по зубах Росії до настання зими”, – заявила член конгресу.

Вона наголосила, додаткову військову допомогу українцям потрібно надати якомога швидше – протягом 3-6 тижнів, оскільки ЗСУ готуються до наступу на півдні країни, підкресливши, у Вашингтоні мають зробити усе можливе, аби цей наступ мав успіх.

На відео — робота ракетних установок HIMARS в Україні.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Украине дорожает прошлогодний картофель

Observan

События на фронте 30 июня

Observan

В порту Черноморск возобновили перегрузку сжиженного газа

Observan