Бардак

Лідери G7 вимагають від росії негайно вивести війська з України

Лідери країн-учасниць "Великої сімки" (G7) підтримали позицію Києва щодо мирного врегулювання війни росії та України, незважаючи на недавню відмову української сторони від переговорів. Про це йдеться в офіційній заяві членів організації за підсумками термінового віртуального засідання.

"Росія грубо порушила принципи, закріплені у Статуті ООН. Вони не можуть і не дають Росії легітимних підстав зміни кордонів України. Ми закликаємо всі країни однозначно відкинути ці порушення міжнародного права та вимагаємо від Росії припинити всі військові дії та негайно, повністю та беззастережно вивести всі свої війська та військову техніку з України. Ми рішуче засуджуємо ці напади та нагадуємо, що невиборчі напади на невинне громадянське населення є військовим злочином. Ми притягнемо до відповідальності президента [росії Володимира] путіна та винних" — йдеться в тексті заяви, оприлюдненій на сайті уряду Великобританії.

На думку учасників зустрічі, мирний договір має базуватись на принципі незмінності української територіальної цілісності та суверенітету України. Згідно з документом, міжнародне співтовариство та ООН мають гарантувати підтримку післявоєнного відновлення країни.

Раніше країни "Великої Сімки" (G7) за підсумками екстреного саміту заявили про можливість відновлення України після спецоперації та врегулювання кризи в країні з використанням російських активів.

Деталі у нашому відеоогляді оперативної інформації за 12 жовтня.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

“Наш край” предложил механизмы для преодоления бедности

Observan

Второе дело о долгах по зарплате в Ренийском порту: Измаильская прокуратура направила в суд обвинительный акт относительно директора предприятия

Observan

В Арцизской громаде прошли мероприятия по случаю Дня Соборности Украины

Observan