Бардак

Ліквідація мінної небезпеки у морі біля Одеси може затягнутися надовго

"Навіть якщо порти захочуть відкритися завтра, знадобиться деякий час, перш ніж судна зможуть зайти або вийти. На повне знешкодження морських мін у портових районах піде кілька місяців”, — сказав Адамс.

Зазначається, що російські кораблі заблокували доступ України до Чорного моря, зокрема у портах Одеси, Южного та Чорноморську, фактично зупинивши морський експорт основних харчових продуктів, від зерна до курятини, і посиливши глобальну продовольчу кризу. Москва заперечує відповідальність за зрив постачань, звинувачуючи Україну у відмові знешкодити міни, що захищають її гавані від можливих атак Росії. Спроби знову відкрити порти зазнають невдачі, і немає жодних ознак прогресу в зусиллях Туреччини з посередництва в угоді.

Вартість фрахту і страховки різко зросла після того, як в перші дні російського вторгнення постраждало кілька торгових суден, одне з яких потопили росіяни на зовнішньому рейді Одеси, інше ж кілька тижнів дрейфувало у морі, покинуте екіпажем після обстрілу та пожежі. Деякі судноплавні компанії досі вважають за краще не заходити в Чорне море. У березні було виявлено три вільно плаваючі міни: дві біля берегів Туреччини та одна в Румунії.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесская фирма львовского селянина заработает 11 млн в Арцизском районе

Observan

Болградские депутаты считают языковой закон «драконовским» и требуют его отмены

Observan

Врач из Арциза вошел в Книгу рекордов как самый старший практикующий хирург Украины

Observan