Бардак

Мешканців Одеської області закликають заощаджувати електроенергію

Станом на 15:00 21 жовтня ситуація в енергетичній галузі України залишається складною. Для стабілізації енергосистеми НЕК Укренерго вимушений запроваджувати стабілізаційні відключення в різних областях країни. На Одещині графіки стабілізаційних відключень станом на даний час не застосовувалися, але ймовірність їх запровадження лишається високою.

ерез значні руйнування енергетичної інфраструктури НЕК Укренерго впровадив стабілізаційні відключення електроенергії у різних областях країни. На Одещині також можливе запровадження графіків відключень. Для того, щоб запобігти масовим аварійним відключенням, НЕК Укренерго та ДТЕК Одеські електромережі закликають жителів Одеської області обмежити споживання електроенергії з 17:00 до 23:00 та вранці з 6:00 до 11:00 години.

У разі надходження команди НЕК Укренерго про застосування стабілізаційного відключення електроенергії в Одесі та області, ДТЕК Одеські електромережі сповістить про це на своїх офіційних ресурсах – сайті, соціальних мережах та опублікує графік відключень.

Для того, щоб знизити навантаження на енергосистему і таким чином допомогти енергетикам стабілізувати енергосистему допоки відбувається ліквідація наслідків руйнувань енергетичної інфраструктури, ДТЕК Одеські електромережі закликає всіх клієнтів зменшити споживання електроенергії до мінімуму − не вмикати енергоємні прилади, максимально знизити споживання електроенергії вранці з 6:00 до 11:00 та ввечері з 17:00 до 23:00. Бізнес-клієнтів просить обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів тощо.

Ці прості кроки допоможуть знизити необхідність відключень та кількість відключених споживачів. Наразі це − найкраща підтримка енергетиків, котрі в режимі 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одессе велосипедистка попала под колеса автомобиля (видео)

Observan

Одесский национальный филармонический оркестр выступил в музее электротранспорта

Observan

Названо имя нового директора «Центра профессионального развития педагогических работников» Ренийской громады

Observan