Бардак

Молдова закрила залізничну ділянку Кагул – Джурджулешти через зсуви ґрунту

З 22 серпня рух поїздів на ділянці Кагул – Джурджулешти закрито через зсуви ґрунту. Вантажні поїзди перенаправлені на іншу ділянку Бесарабяска – Джурджулешти. Про це заявили в ЖДМ.

Останнім часом на залізничній ділянці Колібаш – Джурджулешти завдовжки 350 метрів почастішали зсуви, які суттєво пошкодили залізничну інфраструктуру.

Тимчасово вантажні поїзди перенаправили маршрутом Бесарабяска – Етулія – Рені – Джурджулешти. Для недопущення зростання вартості доставки вантажів ЖДМ вирішила надати клієнтам знижки та змінити тарифи на вантажоперевезення на цій ділянці.

Читайте також: По відновленій залізниці на півдні Одещини пройшли перші потяги

Наразі для ведення ремонтних робіт залучили проектувальника, який брав участь у будівництві ділянки у 2008 році. Найближчим часом буде проведено геодезичні та геологічні дослідження, щоб з’ясувати, які причини призвели до зсувів і як такі ситуації можна запобігти в майбутньому. Постраждала ділянка залізниці підлягає ремонту після визначення надійних інженерних рішень.

У ЖДМ також заявили, що Молдова та Україна продовжують переговори щодо транзиту поїздів із відправленням та призначенням із Молдови через залізничну станцію Рені без проведення митного контролю.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В курортной Затоке мужчина бросился под электричку

Observan

Могут стать «вдвойне одинокими»: Дом милосердия в Ренийской громаде рискует остаться без персонала

Observan

В Болградском районе началась жатва

Observan