Бардак

Муніципальна рада Софії відмовилась знімати прапор України з фасаду мерії

В Болгарії депутати муніципальної ради Софії відмовилися знімати прапор України з фасаду будівлі столичного парламенту. Із такою пропозицією до муніципальних радників звернулися колеги від БСП, Атака і BMPO, але після бурхливих дискусій пропозицію відхилили.

Як повідомляє болгарське видання «Mediapol.bg», у квітні ц.р. муніципальна рада Софії вирішила на час війни, розв’язаної Росією проти України, помістити український прапор на будівлю муніципальної ради поряд із прапором Болгарії на вулиці Московській. Депутати від лівих та націоналістичних політичних сил – БСП, «Атака» та BMPO – зробили спробу скасувати це рішення та зняти прапор України. Під такою пропозицією підписалися Іван Мечков та Іван Віделов від БСП, Борислав Іванов («Атака») та Володимир Мітов (ВМРВ).

Сьогодні, 6 жовтня, на засіданні столичного парламенту в ході обговорення даного питання розгорілася бурхлива дискусія. Деякі муніципальні радники на підвищених тонах дійшли до обговорення, чи справді є війна Росії проти України війною і як Болгарія надає допомогу українським біженцям.

Читайте також: Президент Болгарії пояснив відмову підтримати прискорений вступ України до НАТО

Після тривалого обговорення більшість депутатів муніципальної ради Софії все ж таки відмовили колегам, вирішивши залишити прапор України на фасаді будівлі.

Зазначимо, губернатор Софійської області Болгарії через суд спробував оскаржити квітневе рішення муніципальної ради, але суд першої інстанції виніс ухвалу на користь законності встановлення прапора України на будівлі в центрі столиці.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

На севере Одесской области массово сообщают о минировании участков

Observan

Нонсенс: город Рени вошёл в рейтинг 200 самых успешных громад Украины, обогнав Измаил, чей бюджет – в 14 раз больше

Observan

Конкурс «Мини-мисс Болград 2019» (ФОТО)

Observan