Бардак

МЗС України відповів на спроби окупаційної влади провести псевдореферендуми

Спроби Росії провести фейкові «референдуми» на тимчасово окупованих територіях України з юридичної точки зору нічого не змінять – вони не будуть визнані міжнародною спільнотою. Україна звільнить свої території, а організатори псевдоплебісцитів будуть притягнуті до кримінальної відповідальності.

Так в міністерстві закордонних справ України прокоментували заяви призначених Кремлем окупаційних властей Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей про наміри провести так звані «референдуми» про приєднання до Росії. Відповідний коментар опублікований на сайті МЗС України.

«Розглядаємо наміри провести псевдореферендуми так само, як і примусову паспортизацію мешканців тимчасово окупованих українських територій, як чергову спробу Росії легітимізувати наслідки своєї агресивної війни проти України», – заявили в міністерстві.

МЗС уточнив, що всі українські території будуть звільнені від російської окупації, а російське керівництво притягнуть до відповідальності «за організований терор, військові злочини та злочини проти людяності на українській землі».

Голова зовнішньополітичного відомства України заявив, що всіх організаторів псевдореферендумів буде притягнуто до кримінальної відповідальності. Компетентні органи України вживуть заходів щодо пошуку та притягнення їх до відповідальності.

Україна закликає міжнародних партнерів рішуче засудити намір Росії провести незаконне голосування на тимчасово окупованих територіях України та накласти нові санкції на Росію та визнати її державою-спонсором тероризму.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Проект на проведение работ по очистке реки в селе Болградского района обойдется почти в 800 тысяч

Observan

Клиническая смерть: медики ищут родственников спасенного в Лузановке мужчины

Observan

В Измаильском пограничном отряде приняли Воинскую присягу (фото)

Observan