Бардак

На Чорному морі відбулася ротація російських кораблів (ФОТО, ВІДЕО)

За даними оперативного командування "Південь", 12 серпня у Чорному морі знаходиться 12 російських кораблів та катерів. Ядро оперативного з'єднання — два ракетні кораблі (16 ракет "Калібр") та три великих десантних кораблі.

Через штормову погоду ці кораблі тримаються неподалік від берегу Криму. При цьому один двох ракетних кораблів, що були в морі напередодні — корвет проекту 21631 "Буян-М", вранці 12 серпня повернувся до Севастополя. Йому на заміну вийшов у море інший корабель, скоріш за все фрегат "Адмирал Эссен".

Також до Севастополя увійшов новий великий десантний корабель "Петр Моргунов", який довгий час дислокувався на Новоросійськ та не приймав участі у військових операціях. 

Детальніше про дії флоту росії — у відеосюжеті з аналізом дій та дислокації російського чорноморського флоту 11 серпня.

Нагадаємо, 11 серпня у російського чорноморського флоту змінили командуючого — замість невдахи адмірала Ігоря Осіпова призначено віце-адмірала Віктора Соколова. Також на посилення чорноморського флоту передислокують річковими шляхами ракетний корвет "Одинцово" зі складу балтійського флоту, а також повертається після ремонту та участі у параді ракетний корвет "Великий Устюг".

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Арцизские полицейские отвели детей в школу

Observan

В Измаиле начался Всеукраинский семинар-тренинг «Джура-Пограничник»

Observan

Килия: на главной улице города появится больше двух тысяч цветов

Observan