Бардак

Наймогутніший авіаносець у світі прийшов до Європи під українським прапором (ВІДЕО)

Авіаносець "Джеральд Форд" на чолі багатонаціональної морського оперативного зєднання прибув до Європи — в Портсмут, Великобританія. Цей найсильніший у світі авіаносець буде стримувати російську політику.

На авіаносці піднято прапор України в знак солідарності.

Раніше ми повідомляли, що Сполучені Штати відправили до Середземного моря свій найновіший авіаносець "Джеральд Форд" з повною авіагрупою та в супроводі ракетного крейсера, кількох ракетних есмінців та багатоцільової атомної субмарини. За своїми можливостями авіакрило "Форда", укомплектоване новітніми винищувачами F-35 перевищує за якістю всю російську авіацію у її південних районах. А за сумарними можливостями по кількості ракет лише з'єднання "Форда" набагато перевищує весь запас ракет, що залишився у росії взагалі. А якщо рахувати те авіаносне з'єднання, яке вже є у Середземному морі, то становиться цілком зрозуміло, що США вирішили показати росії політику "великої дубинки", яку вони застосовуть проти зовсім знахабнілих режимів.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Болграде расцвели миндалевые сады

Observan

Ренийскому райсовету предстоит принять решение о создании опорной школы в районе

Observan

В Саратской РГА заявили о перевыполнении по поступлениям собственных доходов

Observan