Бардак

Навіщо в Одесі будуть реконструювати Театральну площу

Як ми вже писали раніше, одеська мерія планує реконструкцію Театральної площі. Це робиться для того, щоб прибрати звідси стіни героїв Радянського союзу та кавалерів Ордену слави, які звільняли місто від нацистських загарбників.

Зараз міська влада розробляє розробляє відповідний проект на основі архітектурного конкурсу. Про що в інтерв’ю "Лівому берегу" розповів міський голова Геннадій Труханов.

Він уточнив, що до широкомасштабного вторгнення російських військ в Україну відбулося засідання Виконкому міської ради та було оголошено конкурс для перенесення цього архітектурного комплексу, або на Алею слави у парку імені Т.Г. Шевченка, або на Площу 10 квітня.

За його словами, городяни не повинні забувати імена тих людей, які віддали своє життя, звільняючи та захищаючи Одесу від нацизму. “Але для цього існують інші місця, точно не Театральна площа”, – зазначив мер Одеси.

Труханов припустив, що, швидше за все, після перенесення архітектурної композиції стіни будівель на Театральній площі відреставрую в єдиному архітектурному стилі.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Банда воров с промрынка «7-й километр» пойдет под суд

Observan

Информация о жилищном строительстве на берегу 13-й станции Фонтана — это фейк!

Observan

В Белгороде-Днестровском решили взяться за организацию дорожного движения

Observan