Бардак

Небезпеку затоплення Кривого Рогу відвернули

Вчора росіяни завдали удару по Кривому Рогу ракетами "Кинжал" та "Іскандер". Про це заявив мер міста Кривого Рогу Олександр Вілкул.

За його словами, для усунення аварії вночі провели контрольовані підриви греблі, щоб збільшити пропускну спроможність річки та проводили інженерні роботи. Ліквідація наслідків прильотів ще продовжується, але потік води в Інгульці зменшився і її рівень почав спадати.

За даними голови ОВА Дніпропетровської області Валентина Резніченка, через російський удар по дамбі Карачунівського водосховища рівень води на різних ділянках річки Інгулець піднявся від 1 до 2 метрів. Ще вночі рівень води вдалося знизити на 13 сантиметрів, і він продовжує падати. До 9 години ранку рівень води впав ще на 40 см. Рятувальники та аварійні служби продовжують роботу.

У Кривому Розі було підтоплено 112 приватних житлових будинків та дачних ділянок у Центрально-Міському та Інгулецькому районах, людей на деякий час навіть евакуювали. Вода у кранах є скрізь, окрім двох районів, там її обіцяють подати у другій половині дня 15 вересня.

 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Кодымский район: от удара током погибла девочка-подросток

Observan

ЦИК передала бюллетени на заграничные участки

Observan

Дунайский экспресс не будет курсировать два дня

Observan