Бардак

Одесі продовжує загрожувати російський флот (ВІДЕО)

Оперативне командування "Південь" та Генштаб ЗСУ повідомляють про наявність у складі оперативного з'єднання чорноморського флоту росії чотирьох кораблів к крилатими ракетами "Калібр" — трьох надводних та одного підводного човна.

Ці кораблі загалом мають до 28 ракет та самим фактом своєї наявності у морі загрожують ракетними обстрілами Одесі, Вінниці, Львову та іншим великим містам України.

Однак у Одесі та Одеській області вже більше доби не було повітряних тривог. Можливо, що справа у тому, що Стамбульскі домовленості про судплавство з портів Одеської області передбачають відсутність ударів по портовій інфраструктурі. На відео — вихід у море каравану торгівельних суден з портів Одеса та Чорноморськ вранці 5 серпня. Зараз цей караван вже пройшов коридор до берегів Румунії та наблизився до турецького узбережжя.

 

Також російській флот 4 серпня проводив дивні маневри з димовими завісами, після яких один з російських кораблів задимівся, а ще один — патрульний корвет проекту 22160 "Дмитрий Рогачев" повернувся до Севастополя з обгорілою кормою. Скоріш за все, росіяни займалися навчаннями з пусками зенітних ракет, також на одному з їх кораблів могла бути аварія.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В школах Белгорода-Днестровского готовятся к окончанию учебного года

Observan

В Лиманском районе устроили стихийную свалку и поджигают ее по ночам (видео)

Observan

МИД инициирует разрешение дипломатам ввозить б/у авто в Украину без уплаты пошлины

Observan