Бардак

Одесі продовжують загрожувати два російських кораблі з ракетами (ВІДЕО)

Флот росії у Чорному морі значно скоротив свою присутність, що загрожує ракетними обстрілами Одесі та іншим містам України. Вони вже декілька днів поспіль тримають у морі не більше двох ракетних кораблів. 

6 вересня, повернувся у Севастополь ракетний корвет "Грайворон" типу 21631 "Буян-М". На корветах даного типу росіяни перестали наносити "зірочки", які позначають кількість випущених по Україні ракет. Це видно тут — у порівнянні з кадрами, зробленими наприкінці липня. Бояться розголосу, в тому числі і у нас на каналі. 5 вересня, вчора, повернувся до Севастополю фрегат "Адмирал Макаров". Але їм на заміну вийшли інші кораблі.

Зовнішній рейд Севастополя патрулюють рятувальне судно чф рф "Эпрон" та патрульний корвет типу 22160.

Єдине, що зараз може вдіяти російський чорноморський флот проти України — це ракетні обстріли з кораблів та літаків з далекої відстані з Чорного моря. Але зараз ППО збивають 70% та більше російських далекобійних ракет. Так, вночі 3 вересня було збито всі 5 ракет "Калібр", які росіяни випустили з кораблів з Чорного моря по Дніпропетровській області. 

На відео — морські новини Одеси за 6 вересня.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

На юге Одесской области отремонтирую приграничную дорогу

Observan

Выборы: за порядком будут следить 1 тыс 700 полицейских и нацгвардейцев

Observan

В Киеве состоялась персональная выставка бессарабского художника

Observan