Бардак

Одеситка розвернула крісла суддів на болгарському шоу «Голос Болгарії»

Одесита Адріана Боровик підкорила серця кількох суддів на вокальному шоу «Голос Болгарії» під час кастингів. Яскраве виконання пісні болгарською мовою дозволило одеситці з болгарським корінням пройти в наступні етапи шоу.

Як розповіла Інтернет-газеті «Топор» Адріана Боровик, через війну Росії проти України їй довелося залишити Одесу і виїхати на кілька місяців до Болгарії. Вона довго сумнівалася і не хотіла виїжджати з України, але запрошення організаторів конкурсу «Голос Болгарії», що надійшло, підштовхнуло до рішення поїхати до Софії. Дорогою в іншу країну Адріана знала, що виконуватиме пісню болгарською і зробить заяву на сцені на підтримку України і подякує українським військовим за їхню відвагу та мужність.

«Дуже вдячна організаторам шоу «Голос Болгарії». Вони з розумінням поставилися до мене, надали житло, допомогли вибрати пісню. Ми спілкувалися з організаторами одночасно кількома мовами, але мені допомагало те, що маю болгарське коріння і розмовляю мовою моїх предків», – розповіла Адріана.

За словами дівчини, впевненості у тому, що зможе підкорити суддів не було, але було величезне бажання потрапити до прямого ефіру. Адріана хотіла не тільки пройти в наступні етапи конкурсу, але вкотре нагадати жителям Болгарії про ті жахіття, які українцям доводиться переживати через російське вторгнення в Україну.

«Мені сказали, що якщо ніхто із суддів не повернеться до мене, я не зможу нічого сказати в мікрофон і моя пряма мова не потрапить до ефіру. Це стало додатковим стимулом для мене і додало сил гідно виступити на сцені. Весь світ, вся Болгарія не повинна забувати про війну в Україні та надавати всіляку допомогу нашому народу, який бореться за свою незалежність, за право мати вільну державу», – заявила Інтернет-газеті «Топор» Адріана.

фото: Адриана Боровик, Мисс грация на конкурсе “Мисс болгарочка 2021”

Під час яскравого виступу, до одеситки Адріани Боровик повернулися тренери Іван Лечов та болгарська поп-співачка Дарина Йотова, відома під сценічним псевдонімом DARA. Саме її одесситка обрала собі в тренери.

Зазначимо, 20-річна Адріана Боровик народилася в Одесі. Має болгарське коріння – мама родом із села Голиця Болградського району, де переважно проживають представники болгарської діаспори України. Солістка в Одеському театрі імені Саліка. Студентка Київської муніципальної естрадно-циркової академії мистецтв.

2021 року брала участь у молодіжному конкурсі болгарської діаспори України – «Міс болгарочка», де здобула титул «Міс грація».

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Болграде парень неделю рассчитывался в магазинах чужой банковской картой

Observan

Устроился на сезонную работу: убийцу из Днепропетровской области нашли в Петродолинском 

Observan

В Украине начали выращивать змей для продажи ресторанам

Observan