Бардак

Одеська залізниця вводить додаткові потяги на вузькоколійці (ВІДЕО)

Зараз на Гайворонській вузькоколійці курсує у щоденному режимі один приміський потяг сполученням "Гайворон — Рудниця". Він дає змогу на станції Рудниця робити пересадки на приміські електрички сполученням "Одеса — Вапнярка", а також на деякі пасажирські потяги. Завдяки цьому вузькоколійка зараз стала важливим маршрутом для вимушених переселенців, які прямують у відносно спокійне містечко Гайворон.

Вузькоколійку обслуговує регіональний філіал "Одеська залізниця" "Укрзалізниці". Наявний рухомий склад зараз складає 4 тепловози ТУ-2, один паровоз та 6-7 пасажирських вагонів "Пафаваг". Діючий потяг має у своєму складі 3 вагони. 

Вже завтра, з 3 травня, на вузькоколійці почне курсувати ще один потяг між Гайвороном і Рудницею. Він будет ходити тричі на тиждень — по вівторкам, п'ятницях, неділях — у так звані "базарні" дні у Гайвороні.

Відправлення зі ст. Гайворон об 11:03, прибуття на ст. Рудниця о 14:48.

Відправлення зі ст. Рудниця о 15:52 і прибуття в Гайворон о 19:59.

Рух по Гайворонській вузькоколійці було відновлено після перерви протяжністю в півтора роки у жовтні 2021 р. Перед цим там проводилися різноманітні тематичні "залізничні" фестивалі та "покатушки" для туристів під ретро-паровозом.

За кілька тижнів керівництво "Укрзалізниці" обіцяє відновити рух вузькоколійкою по маршруту Гайворон — Голованівськ, який було припинено ще на початку 2019 р. 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Болграде временно закрыли центр предоставления административных услуг

Observan

Юная шахматистка из Саратской громады стала чемпионкой Одесской области

Observan

Одесса: на Французском бульваре сносят помещения завода шампанских вин

Observan