Бардак

Окупанти планують використати захоплені порти для вивозу краденого зерна

Російські окупанти відкрито інформують через свої найбільші інформагентства про плани крадіжки зерна із тимчасово окупованих територій України. Як пишуть у російському  Інтерфаксу, у найближчих планах російської влади — розпочати вивіз зерна, захопленого в Херсонській області, на територію Росії через Маріупольський порт.

"Херсонська область розглядає будь-які можливості (для постачання зерна), у тому числі порт Маріуполь", — цитує інформагентство слова колаборанта Стремоусова, який вдає з себе "замкерівника" Херсонської області при окупантах.

"Бердянськ — це трішки інша категорія. Але, я думаю, ми всі порти використовуватимемо, які є. Не виключено, що навіть порт Скадовськ (Херсонська область — ІФ) також буде задіяний", — додав зрадник.

Наголошується, що на даний момент росія використовує для вивезення краденого українського зерна з Херсонської області на свою територію лише автотранспорт.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Болградской ЦРБ появился современный рентген-аппарат

Observan

В Килийской громаде наградили юных блогеров

Observan

Одесские болгары отпраздновали Димитров День народными танцами, песнями и обрядами (фото)

Observan