Бардак

Окупанти запровадили поромну переправу через Дніпро біля Херсону (ВІДЕО)

Після того, як внаслідок точних ракетно-артилерійських ударів було виведено з ладу Антонівський автомобільний міст біля Херсону, окупанти розпочали спорудження понтонного мосту неподалік від нього, а також організували поромну переправу.

Спочатку окупанти обіцяли, що пором буде перевозити людей та їх транспорт безкоштовно. Але, як завжди, збрехали — і користування переправою для мешканців окупованої Херсонської області виявилося досить недешевим. Вартість переправи складає 250 гривень.

На відео — аналіз логістичного та військового значення мостів та переправ у нижній течії Дніпра.

"У Херсоні окупанти запустили поромну переправу через Дніпро в районі пошкодженого Антонівського мосту. Окупаційна влада заявляла, що користуватися нею можна буде безкоштовно, але очевидці розповідають, що одна поїздка коштує 250 грн", — йдеться в повідомленні Херсонської обласної військової адміністрації.

В той же час, як підкреслюють у Херсонській ОВА, в першу чергу переправа працює в інтересах російських військових для переправи через Дніпро їх військової техніки та забезпечення.

 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесситы и не только: протесты и петиция против поднятия коммунальных тарифов

Observan

В Белгороде-Днестровском вступили в борьбу шахматисты

Observan

В Арцизском районе ищут пропавшего жителя

Observan