Бардак

Першим з портів Одеської області відкриють Чорноморськ (ВІДЕО)

Відновлення експорту українського зерна розпочнеться з порту “Чорноморськ”. Про це повідомив заступник міністра інфраструктури Юрій Васьков. До речі, 24 липня, незважаючи на ракетні удари росіян по Одесі, в Адміністрації морських портів України вже анонсували підготовку портів Одеса, Чорноморськ та Южний до відновлення роботи.

"Протягом найближчої доби ми будемо готові працювати над відновленням експорту агропродукції з наших портів. Йдеться про порт "Чорноморськ" — він буде першим. Потім буде Одеса і потім порт "Південний", — повідомив він.

Васьков зазначив, що протягом двох тижнів Україна технічно готова експортувати агропродукцію з усіх трьох портів, а вже сьогодні буде затверджено документ, який визначить місця прибуття суден для формування караванів.

"Ми сподіваємося, що перше відправлення буде здійснено протягом цього тижня", — додав Васьков.

На відео — аналіз укладених 22 липня у Стамбулі домовленостей про відновлення судноплавства з портів "Великої Одеси".

Втім, менше ніж через добу росіяни завдали ракетного удару по порту Одеси

На відео — аналіз перших політичних наслідків ракетного удару по Одеському порту.

Але доля домовленостей про зерновий експорт та відновлення судноплавства з Одеської області, за думкою президента України, малоймовірне. "… російський ракетний удар по Одесі, по морському порту, – цинічний, прорахований – виявився ударом також по політичних позиціях самої Росії. Якщо хтось у світі раніше ще міг говорити, що потрібен якийсь діалог з нею, якісь домовленості про припинення вогню без деокупації нашої території, то сьогоднішні російські "Калібри" знищили саму можливість для таких заяв." — підкреслив Володимир Зеленський.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Дети Белгорода-Днестровского замечены в хищениях в минимаркетах

Observan

Белгород-Днестровский помыли поливальной машиной

Observan

«Балканы» обыграли «Агробизнес» на выезде

Observan