Бардак

Підводні сили росіян відступили до Новоросійську (ВІДЕО)

В одному з регулярних публічних звітів британської розвідки від 20 вересня було підтверджено наше спостереження про те, що ще з другої половини серпня росіяни передислокували всі свої підводні човни з Севастополю до Новоросійська. 

Таким чином вони намагаються захистити свої підводні сили від повітряних атак безпілотників безпосередньо у Севастополі — після неодноразових випадків "бавовни" та прильотів дронів до будівель штабу чорноморського флоту росії.

Деталі про це — у нашому відеосюжеті про морські новини та дії російського флоту.

У Севастополі може залишатися лише один більш старий підводний човен "Алроса", на якому завершують ремонт та модернізацію, які були розпочаті ще у 2014 році. Інші субмарини — це чотири підводних човни проекту 636.3, які здатні нести по 4 крилаті ракети "Калібр" для ураження наземних та надводних цілей, та торпеди проти кораблів та підводних човнів.

Зазначається також, що росіяни у 2014 році мали однією з важливих причин окупації Криму саме забезпечення базування свого чорноморського флоту.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Украли более 20 миллионов гривен: на трассе «Киев-Одесса» произошло нападение на предпринимателей из Полтавщины

Observan

Одесская область: в результате возгорания газового баллона пострадали 2 человека

Observan

В Арцизе умер один из старейших жителей города, ветеран войны

Observan