Бардак

Поромну переправу через Дніпро біля Антонівського мосту під Херсоном видно з космосу (ВІДЕО)

З космосу на супутникових знімках дуже чітко видно, як працює поромна переправа через Дніпро, яку російські окупанти навели поблизу Антонівського залізничного мосту. Станом на 29 липня по залізничному мосту ще продовжується рух потягів, також видно, як з певною періодичністю Дніпро перетинають пороми з автомобільною технікою.

@odessa_transport Понтонна переправа окупантів у Херсоні ♬ 

Перших ударів по Антонівському автомобільному мосту ЗСУ завдали 19-20 липня. Після цього 21 липня окупанти закрили міст для руху звичайного цивільного автотранспорту.

Згодом, починаючи 25-26 липня у оперативному командуванні "Південь" ЗСУ заявляли про те, що встановлено "вогневий контроль" над всіма переправами через Дніпро у Херсонській та Запорізькій областях. Це означає, що армія України може завдавати ударів по мостам у будь-який час за будь-яких умов — щоб унеможливити рух окупантів. І це доводилося повторними ударами як по автомобільному, так і по залізничному мостам.

На відео — перші пошкодження Антоновського мосту.

 

На відео — аналіз логістичного та військового значення мостів та переправ у нижній течії Дніпра.

 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Украине вводят в оборот монеты номиналом в 5 и 10 гривен

Observan

Пенсионерка, виновница смертельного ДТП на Тираспольском шоссе, приговорена к 5 годам тюрьмы

Observan

В Белгород-Днестровский приезжали представители нескольких зарубежных консульств

Observan