Бардак

Прикордонники Ізмаїльського загону здобули перемогу на освітньому рівні

Чотири офіцери та військовослужбовець за контрактом Ізмаїльського загону успішно завершили навчання та здобули вищу освіту в Придунайській філії ПрАТ «ВНЗ «МАУП». Декілька днів тому офіцери отримали дипломи магістерського рівня, а військовослужбовець за контрактом – диплом бакалавра.

Про це повідомили в прес-службі Ізмаїльського прикордонного загону.

Випускники в погонах, окрім отриманих документів, почули на свою адресу теплі слова і побажання Перемоги над ворогом від директорки філії Тамари Гуменникової. А вони в своєю чергою пообіцяли наближати її якнайшвидше.

Зазначимо, що окрім МАУП, прикордонники Ізмаїльського загону підвищують рівень своєї компетентності й у інших закладах вищої освіти українського Подунав’я – Ізмаїльський державний гуманітарний університет та Дунайський інститут НУ «Одеська морська академія».

Також у цьому році декілька офіцерів загону вступили до Національної академії Державної прикордонної служби України для здобуття магістерського рівня освіти. Це надасть їм можливість надалі займати керівні посади в системі ДПСУ.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Сколько в Белгород-Днестровском районе избирателей

Observan

На одесском рынке нашли 15 нелегалов: девять из них вернут на родину

Observan

Самому молодому одесскому миллионеру всего 17 лет

Observan