Бардак

Росія погрожує вийти з «зернової угоди» за невиконання своїх вимог

Росія висунула перелік вимог до ООН, у разі невиконання яких погрожує вийти зі Стамбульських угод. Перелік претензій, які РФ висловила ООН, наразі невідомий, – передає Ukrainian Shipping Magazine.

Нагадаємо, термін дії «зернової угоди» про експорт зерна з українських портів на Чорному морі спливає 18-19 листопада. Росія намагається будь-яким чином саботувати продовження угоди.

Рф направила до ООН перелік вимог щодо «зернового коридора». У разі їхнього невиконання, держава-терорист погрожує вийти з домовленостей. Про це в інтерв’ю Reuters заявив постійний представник Росії при ООН у Женеві Гєннадій Гатілов.

За його словами, Москва направила лист генсеку ООН у середу. Претензії мають обговорити під час зустрічі представників ООН з російською стороною у Москві в неділю, 16 жовтня.

Варто зазначити, що російський експорт зерна чи добрив жодним чином не потерпає від західних санкцій, бо не підпадає під них. Працюють лише самосанкції: компанії добровільно відмовляються співпрацювати з країною-терористом, через що росія могла б потенційно відчути зменшення обсягів експорту зерна. Проте рф має схему «компенсації»: вона доволі ефективно викрадає зерно з окупованих територій України та заробляє на цьому сотні мільйонів доларів.

Читайте також: «Перлину Херсона» пограбували російські окупаційні війська

Тож «претензії» до роботи зернового коридора є черговим актом безпідставного шантажу і спробою загнати Україну та її союзників в економічну кризу.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Военные Белгород-Днестровского гарнизона упражнялись в стрельбе

Observan

Суд отказался рассматривать повторный арест Савченко и Рубана

Observan

Відновлено спільне патрулювання кордону України та Молдови

Observan