Бардак

Росіяни не змогли відбити удар по флоту в Севастополі (ВІДЕО)

Все можна побачити безпосередньо у відео одеського телеканалу "Перший Міський". Які були передумови цього удару по російському флоту, якими засобами та як саме його було завдано, які наслідки для росії — стратегічні, моральні та суто матеріальні. Та чи наважиться росія після цього заблокувати судноплавство з морських портів Одеської області по "зерновому коридору".

Основні моменти:

1. Наслідки для судноплавства з портів Одеси, Чорноморська та Південного. Спроба росіян силою завадити судноплавству "зерновим коридором" може бути розцінена як акт морського піратства, а з піратами цивілізовані країни не церемоняться — піратів просто знищують.

2. По Севастополю вже робили спроби ударів морськими катерами-безпілотниками. Вони, можливо, були вдалими у середині вересня, згодом у кінці вересня — невдалими. Окупанти змогли дослідити такий катер і тому знали, що така атака може повторитися.

3. Росіяни здійснили певні заходи безпеки — закрили вхід до Севастопольської бухти загородженням та патрулювали його.

4. Під час одночасної повітряної та морської атаки, поки увага росіян зосередилась на відбитті повітряного удару дронами, в Севастополь увійшли катери-безпілотники. Вони фактично робили в бухті все, що хотіли їх оператори.

5. Катери здійснили мінімум чотири заходи на російські кораблі — два на фрегат "Адмирал Макаров", з лівого та правого борту, на тральщик "Іван Голубець" з корми та на пришвартовані біля набережної кораблі. Один з заходів на "Адмирал Макаров" з правого борту виявився вдалим.

6. Матеріальні результати — пошкоджені три кораблі, в тому числі фрегат "Адмирал Макаров". Але пошкодження не фатальні, корабель лише на кілька тижнів стане у ремонт.

7. Стратегічні результати. Оборона головної бази чорноморського флоту росії жалюгідна. Чорноморський флот росії тимчасово залишився без обох фрегатів типу 11356 — "Адмирал Макаров" пошкоджений від атаки катеру, "Адмирал Эссен" стоїть вже давно на ремонті. Тому росіяни не мають у морі жодного корабля з системою ППО середнього чи дальнього радіусу дії, не мають жодного надводного морехідного корабля з ракетами "Калібр". Ті три ракетні корвети проекту 21631, які залишаються в строю, можуть діяти лише у спокійному морі та не мають адекватних систем ППО.

8. Моральні результати. Флот росії отримав гучного ляпаса — коли зазнав втрат від удару прямо в своїй головній базі.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

«Мина» под Зеленского: Порошенко назначил судей Верховного суда

Observan

Для невакцинированных украинцев снова введут самоизоляцию при возвращении из-за границы

Observan

Зачем в Одессе сожгли две тысячи футбольных мячей

Observan