Бардак

Російські бомбардування України безпосередньо торкнулися Молдови, міністр Спину

Молдова на собі відчула наслідки «російських терористичних бомбардувань України» оскільки 30% електроенергії Кишинів імпортував з України. З такою заявою виступив Міністр інфраструктури Молдови Андрій Спину.

За його словами, з 11 жовтня Молдові довелося повністю перейти на електроенергію, яку виробляє Молдавська ГРЕС, через припинення експорту Україною електроенергії до Європи, що стало наслідком обстрілу російськими ракетами об’єктів енергетичної інфраструктури.

Moldovagaz виділила додатково 0,9 млн. кубічних метрів газу МолдГРЕС на виробництво електроенергії протягом 24 годин.

«Сьогодні, починаючи з 03:00 ранку, Молдова отримує весь обсяг необхідної електроенергії від МолдГРЕС. Це стало можливим завдяки тому, що Moldovagaz виділив МолдГРЕС додаткові 0,9 млн. кубометрів газу на виробництво протягом 24 годин необхідного обсягу електрики», — цитує міністра Спину молдавське видання NewsMaker.

Міністр зазначив, що головним завданням молдавської влади є забезпечення громадян електроенергією за якомога нижчою ціною.

Читайте також: Російські ракети атакували Україну через територію Молдови

Спину заявив, що напередодні обговорював із представниками України, Румунії та ЄС можливі варіанти вирішення проблеми постачання електроенергії до Молдови.

Нагадаємо, в Одесі відбулася тристороння зустріч міністрів закордонних справ та міністрів інфраструктури України, Молдови та Румунії, під час якої було обговорено питання формування єдиного енергетичного фронту. Зокрема йшлося про використання Молдови українських газосховищ та експорт української електроенергії до країн Європи.

Новини по темі: Молдова відправить на зберігання в Україну резервний газ

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Болградском районе всего лишь треть бомбоубежищ полностью готова к использованию

Observan

Почему проект экопарка «Картал» в Ренийской громаде закончился провалом?

Observan

Ренийский горсовет намерен заключить договор с частным агентством по охране заказника «Озеро Картал»

Observan