Бардак

Російський флот вперше за кілька днів вивів в море ракетні кораблі (ВІДЕО)

Напередодні, 9-10 листопада росіяни не виводили в море жодного ракетного корабля, і тому весь цей час не було загрози ракетних обстрілів з моря від російського флоту для Одеси.

Однак, протягом вчорашнього дня 10 листопада росіяни довели чисельність свого оперативного з'єднання чорноморського флоту спочатку до 12 одиниць, потім до 14 одиниць. Вже увечері 10 листопадав морі знову з'явився один корабель з ракетами, а сьогодні вранці їх було вже два — це надводні кораблі, скоріш за все — корвети проекту 21631 "Буян-М" з загальним можливим залпом 16 ракетами "Калібр". А всього в морі сьогодні є аж 19 бойових одиниць чорноморського флоту.

Враховуючи ж великі втрати, вразливість головної бази росіян у Севастополі від атак дронів, нездатність чорноморського флоту вирішити хоч одну задачу навіть не на стратегічному, а на оперативному рівні, відступ російських кораблів з Середземного моря, слід ще раз зазначити — флот росії зазнав поразки та не здатний ні на що, крім ракетних пусків з прибережних вод коло Севастополя.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одессе увеличивают уровень патрулирования

Observan

Евровидение 2019 лишилось главной звезды

obserdwo

Определились победители по волейболу среди школьных команд Арцизской громады

Observan