Бардак

Санду розповіла як вирішити Придністровський конфлікт

Вирішення Придністровського конфлікту можливе виключно після припинення війни Росії проти України. В Молдові навіть не розглядають варіант військового врегулювання, але готуються вирішувати придністровське питання відразу після перемоги України. Таку заяву зробила президент Молдови Майя Санду.

Виступаючи в ефірі телеканалу JurnalTV, Санду наполягала, що Молдова мирна країна і бачить виключно мирні засоби та дипломатичний шлях вирішення Придністровського конфлікту за умови відповідної геополітичної обстановки.

«У той момент, коли Україна переможе в війні, така нагода з’явиться. І ми маємо бути готові скористатися нею. Але зараз умов мирного вирішення Придністровського конфлікту – немає. А наша основна умова – підхід (до врегулювання) – мирний шлях», – цитує Санду Infotag.md.

Відповідаючи на запитання щодо можливої військової допомоги України для вирішення конфлікту, глава Молдови категорично відкинула такий варіант.

Читайте також: Радбез Болгарії обговорить наслідки «референдумів» на окупованих територіях України

«Це призведе до війни у Молдові. Ми проти таких рішень. Молдова виступає за врегулювання лише мирним шляхом», – наголосила Санду.

Раніше радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк в ефірі молдавського ТБ заявив, що російським військам не дозволять проводити ротацію в Придністровському регіоні Молдови через територію України. За його оцінками, на шляху інтеграції до Європейського Союзу Кишиневу доведеться позбавитися радянської спадщини у вигляді корумпованого невизнаного анклаву, яким є Придністров’я.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одесской ОГА настояли на закрытии рынка в Сарате

Observan

У Болграда появилась собственная почтовая марка

Observan

Авиакатастрофа украинского «Boeing» в небе над Ираном: основные версии

Observan