Бардак

Скільки російських кораблів загрожують ракетними обстрілами (ФОТО, ВІДЕО)

Оперативне з'єднання чорноморського флоту росії маневрує уздовж південного берегу Криму. 28 серпня, у складі цього з'єднання два надводні кораблі з ракетами "Калібр". Це один з фрегатів типу 11356, який було помічено між Форосом та Балаклавою, зовсім близько від берега. Другий — це корвет типу 21631 "Буян-М", який знаходиться між Балаклавою та мисом Херсонес.

Всього ж оперативне командування "Південь" повідомило про наявність у морі 4 кораблів з 24 ракетами — і тому слід розуміти. що у морі знаходяться ще два підводні човни, які вийшли в море або увечері 27-го або вранці 28 серпня. Інший підводний човен повернувся до Севастополя вранці 27 серпня.

На фото від 26 серпня у нашій статті як раз зображений один з російських підводних човнів. Можливо навіть, росіяни в черговий раз вивели на випробування після 8 років модернізації субмарину "Алроса".

Про жалюгідний стан російського чорноморського флоту натякає той факт, що частину штабних структур чф рф перенесли з Севастополя до Новоросійську. Чому? Тому що у головній базі чорноморського флоту росії будь хто може запустити безпілотник і привезти на ньому трохи бавовни прямо у штаб — і вся система ППО головної бази не в змозі цьому перешкодити.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Белгород-Днестровские тепловики заняли третье место среди украинских теплоэнергетических организаций

Observan

В Арцизском историко-краеведческом музее нашли мину, которая может взорваться

Observan

Сына арцизского «порошенковца» исключили из списков Зеленского

Observan