Бардак

Скільки Україна отримає установок HIMARS (ВІДЕО)

Станом на 23-24 липня ЗСУ мають на озброєнні 12 колісних мобільних ракетних установок HIMARS на автомобільному шасі, а також ще декілька аналогічних (з удвічі більшою кількістю ракет) установок М270 на гусеничному шасі. За словами міністра оборони Олексія Резнікова, Україна потребує приблизно 50 таких установок для ефективної оборони по всьому фронту, а для успішного контрнаступу потрібно близько 100 HIMARS та (або) М270.

У відео "Одеського Кур'єру" — робота установок HIMARS на фронті.

Про ефективність даних ракетних установок у складі ЗСУ заявив міністр оборони США Ллойд Остін: "Ми надали українцям 12 реактивних систем залпового вогню HIMARS для подальшого зміцнення їх здатності вести вогонь на великі відстані, і я думаю що всі тут розуміють різницю, яку вони досягли на місцях. … Українські війська зараз надзвичайно ефективно використовують ракетні системи великої дальності, включаючи HIMARS, надані Сполученими Штатами, та інші системи від наших союзників та партнерів."

Тим часом голова Комітету збройних сил палати представників США (нижньої палати парламенту) Адам Сміт заявив, що США готові надати Україні стільки установок HIMARS, скільки зможуть зараз. За його словами, реальні цифри — це довести кількість HIMARS в Україні до 25-30 установок, окрім цього — ще установки М270 та аналогічні німецькі (MARS-II). 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

На юге Одесской области обнаружили останки древнего существа (ФОТО)

Observan

Ремонт велопешеходной эстакады закончат осенью

Observan

Аккерманский прокурор попался на крупной взятке

Observan