Бардак

Співробітники великих компаній в Одесі долучилися до донорства крові (ФОТО. ВІДЕО)

Джавеліни, Байрактари та Хаймарси — все це потрібно для скорішої перемоги України. Але техніка — це ще не все. Наші бійці щодня боронять українські міста, ризикуючи своїм здоров'ям та життям і, на жаль, трапляються ситуації, коли через поранення вони потребують переливання крові. А ще ніхто не відміняв звичні хвороби мирного часу, при яких також потрібна донорська кров. 

Це добре розуміють в Одесі, і тому з перших днів повномасштабної війни міський департамент охорони здоров'я в співпраці з волонтерами активно залучає одеситів до здачі крові. Через телеграм-канал "Донор Одеса" ведеться інформування про нагальні потреби в крові та запис донорів.

Волонтери проекту "Донор Одеса" переконані, що донором може і повинна бути кожна людина, яка не має протипоказань. Тому разом з соціально відповідальним бізнесом залучають до здачі крові не лише досвідчених "професійних" донорів — а й людей, які вперше прийшли до відділення переливання. 

Донорство крові як елемент корпоративної культури можна розглядати як своєрідний тімбілдінг. В умовах війни це лише чудова можливість активно та корисно провести час разом з колегами, а й демонстрація спільних, надзвичайно гуманних цінностей. І, звичайно, така корпорація вигідно вирізняється на загальному тлі.

Це чудово розуміють у відомій одеській ІТ-компанії "AB Soft". Як розповів представник "AB Soft" Антон Столярський, співробітники компанії від початку війни ведуть активну волонтерську підтримку армії та гуманітарну діяльність — а зараз охоче вирішили додати до своєї скарбнички добрих справ ще й донорство. Антон зв'язався з волонтерами проекту "Донор Одеса" та зібрав серед колег групу бажаючих здати кров. До ініціативи долучилася навіть мама однієї з співробітниць, яка, до речі, є заслуженим донором України. 

Донорська кров в медзакладах Одеси потрібна щодня. Але не варто завтра зранку бігти до найближчого відділення переливання — лікарі беруть лише кров потрібної в даний момент групи. А також заздалегідь планують потрібну кількість донорів з урахуванням потреб в крові та потужностей відділення — це допомагає запобігати скупчень. Тому кожен одесит, який мотивований стати донором, може підписатися на телеграм-канал "Донор Одеса" і слідкувати, коли знадобиться кров його групи — а тоді зареєструватися. 

Зараз в міському відділенні трансфузіології, що відповідає за здачу та переливання крові, з початку війни здали кров більш як 1100 донорів. Це закрило всі нагальні потреби міських лікарень у донорській крові, а також дозволило створити та динамічно поповнювати банк донорської крові для оперативної допомоги всім, хто потребує переливання крові.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесские полицейские наденут Covid-значки

Observan

В Измаил прибыло судно Open Arms

Observan

Украина значительно увеличила экспорт шоколада

Observan