Бардак

США надасть допомогу у відбудові транспортної інфраструктури України

Як повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури, домовленість передбачає створення Спільної робочої групи (Task Force), яка займеться питанням залучення американських державних інституцій, бізнесу та експертів до процесу відновлення інфраструктури України.

Заяву підписали міністр інфраструктури України Олександр Кубраков, міністр транспорту США Піт Буттіджедж та міністр торгівлі США Джина Раймондо.

"З першого дня повномасштабного вторгнення Росії та до сьогодні США залишаються ключовим політичним, військовим та економічним союзником України. Сьогоднішньою заявою ми переходимо на стратегічний рівень співпраці у сфері інфраструктури. Наразі наш пріоритет — "проєкти виживання", які дозволять українській економіці вистояти в умовах війни та повернути нормальне життя на деокуповані території”, — зазначив Кубраков.

Очікується, що у рамках створеної Спільної робочої групи сторони зможуть побудувати ефективну модель співпраці та швидше перейти до реалізації конкретних проєктів. Україна очікує на активну участь американського бізнесу та експертних організацій у цьому процесі.

Для ефективного залучення бізнесу потрібні нові швидкі інструменти для закупівель, які будуть спиратися не тільки на фактор ціни, але й на інші компетенції”, — додав Кубраков.

Сторони домовилися провести перше засідання Спільної робочої групи уже найближчим часом. Координацією її роботи займатимуться Міністерство інфраструктури України, Міністерство транспорту США та Міністерство торгівлі США.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Кто в Белгороде-Днестровском может рассчитывать на льготы

Observan

«Не знаю украинский»: в Измаиле продавец булочной оправдывалась за просрочку круасанов

Observan

На телеканале «NewsOne» начнут выходить новости на русском языке

Observan