Бардак

Стало відомо, скільки людей перевезли вузькоколійкою на Одеській залізниці (ВІДЕО)

З офіційних повідомлень керівництва "Укрзалізниці" стало відомо, що з жовтня 2021 року на Гайворонській вузькоколійці проїхало вже 10 тисяч пасажирів. Гайворонська вузькоколійка відноситься до регіонального філіалу "Одеська залізниця" "Укрзалізниці",

Зараз по даній залізниці курсує один щоденний приміський потяг між Гайвороном та Рудницею, а ще один — тричі на тиждень — по вівторках, п'ятницях та неділях. З серпня "Укрзалізниця" планує в тестовому режимі запустити денний поїзд, який зараз їздить тричі на тиждень, на щоденній основі, для дослідження пасажиропотоку та попиту на цей рейс в інші дні.

Наявний рухомий склад зараз складає 4 тепловози ТУ-2, один паровоз та 6-7 пасажирських вагонів "Пафаваг". Діючий потяг має у своєму складі 3 вагони. Другий денний потяг складається з одного-двох вагонів.

Також ведеться поступовий ремонт та розчищення колії від Гайворону до Голованівську, де рух потягів було припинено ще на початку 2019 року. 

Загалом, повторний запуск потягів по вузькій колії від Голованівська єдиним рейсом аж до Рудниці дає можливість хабового пересадкового залізничного маршруту від Помічної, Знам'янки, Первомайська, Вознесенська, Кропивницького до Гайворона, а також до Рудниці чи Вінниці. Для цього можливо прорахувати варіанти запуску приміського потягу локомотивної тяги від Кропивницького до Голованівська. Також це дає можливість пересадки на вузькоколійний потяг з автобусів, які йдуть по автотрасі М05 Одеса — Київ через автостанцію Благовіщенське, або на станціі Голованівськ — на приміські потяги від Голованівська до вузлової станції Помічна. 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Бои активистов с забором продолжаются (ФОТО)

Observan

Во Львовской области подростки из-за долга избили до смерти сверстника

Observan

Непогода в Белгороде-Днестровском и районе принесла разрушения и смерть (фото)

Observan