Бардак

Стоп-фейк: куди саме стріляли росіяни «Калібрами»

Нагадаємо, вночі 21 серпня росіяни обстріляли Одеську область 5 ракетами "Калібр", з яких 2 збили, а 3 влучили у сільскогосподарське підприємство на території Одеського району.

Після цього росіяни через своє міністерство так званої оборони написали, що обстріляли населений пункт Майорське Одеської області. Селище з такою назвою дійсно є в Захарівській громаді — в Роздільнянському районі. Тобто, росіяни не можуть навіть подивитися на загальнодоступну карту Одеської області, і це перший фейк. Також вони доповіли про знищення складу з ракетами для установок HIMARS та зенітними ракетами західного виробництва. І це другий фейк — тому що нахіба взагалі зберігати ракети з далекобійністю 70 км десь дуже далеко від лінії фронту. А третій фейк — це взагалі про всю цю ситуацію.

Тому що судячи з опублікованих оперативним командуванням "Південь" кадрів, росіяни дійсно просто зруйнували ферму та невелике зерносховище. 

А четвертий фейк стосувався відеоролику, опублікованого деякими телеграм-каналами, на якому зображений запуск двох ракет з російскього фрегата типу 11356 з поясненням — що це саме удар по Одеській області 21 серпня. Але є один нюанс — на відео запуск ракет з фрегату відбувається вдень, а обстріл був здійснений о 3-й годині ночі.

 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одессит получил несколько ударов колющим предметом у входа в продуктовый магазин

Observan

В Болграде определили дату проведения фестиваля «Трифон Зарезан»

Observan

Одессу засыпает снегом (фотореп)

Observan