Бардак

Студенти Ізмаїльського університету представлять Україну на Чемпіонаті світу з боксу

27 серпня, у Міжнародний день боксу, у Києві відбулися відбіркові бої на Чемпіонат світу. Абсолютну перемогу в одній із пар отримав уродженець Білгород-Дністровського району, студент Ізмаїльського державного гуманітарного університету Дмитро Молодан.

Про це повідомила завідувачка кафедри фізичного виховання ІДГУ Оксана Баштовенко.

Разом із Дмитром представляти Україну на Чемпіонаті світу буде його брат – випускник ІДГУ цього року Максим Молодан. Нещодавно Максим став чемпіоном на міжнародному турнірі в Яссі (Румунія), у якому брали участь п’ять країн Європи.

Тренер хлопців – Ігор Юрескул. Один із його вихованців – Юрій Захарієв, теж студент ІДГУ, раніше вже завоював титул чемпіона світу.

«Звичайно, наполегливість та відповідальність спортсменів, їхні професійні компетентності, які вони набувають під час навчання, відіграють велику роль, але майже половина успіху – це професійна майстерність тренера. Заслужений тренер України – Ігор Юрескул, до речі, також наш випускник, готував до перемоги Юрія Захарієва, тож сподіваємося, що й брати Молодани теж повернуться із золотом!» – зазначила завідувачка кафедри фізичного виховання ІДГУ Оксана Баштовенко.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Ренийский горсовет планирует привлечь грант для ремонта Дома книги и открыть там выставочный зал

Observan

Провокация: одесские «любители СС» воспользовались фотошопом, чтобы «хайпануть» (ВИДЕО) — Новости Одессы — Правда за Одессу

Observan

«Я её душил, а потом раздел»: полицейские посекундно воспроизвели обстоятельства убийства 11-летней Даши (фото, схема)

Observan