Бардак

Сулінське гирло Дунаю вперше буде працювати цілодобово

Українська делегація на чолі з очільником Адміністрації морських портів України Олексієм Востріковим досягла принципових домовленостей з румунськими колегами щодо розвитку торговельного судноплавства в нижньодунайському регіоні. Про це повідомляє прес-служба ДП «АМПУ»

Зокрема Україна більш ніж удвічі збільшила кількість лоцманів — з 16 до 40. Також досягнуто домовленостей про модернізацією інфраструктури Сулінського каналу, та перехід водної артерії в режим роботи 24/7. Раніше Сулінське гирло пропускало судна лише в світлий час доби — і лише в одну сторону.

"Ми, з румунськими колегами розуміємо проблему з виходом і чергою на Чаталі. В цьому напрацювали дорожню карту спільних дій. Тож вже найближчим часом очікуємо значного ефекту та відсутності черг на вихід. Синергія портової влади двох країн, прозорі та зрозумілі інструменти на ринку, та відкритість формування черги на суднозаходи вже дають свої плоди. Ми бачимо прихід на ринок великих світових операторів. Зокрема і відкриття нових контейнерних терміналів», – зазначив Олексій Востріков.

Також сторони обговорили і стратегічні плани взаємодії на найближчі роки.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Белгород-Днестровском районе отчим насиловал падчерицу

Observan

В Болградском районе школьники чествовали ветеранов

Observan

Финальная игра Школьной Лиги смеха на «Кубок мэра» состоится в Одессе завтра

Observan