Бардак

Театр з Болграда представив Україну на міжнародному театральному фестивалі

Колектив Болградської самодіяльної театральної студії «ОнгЪл» представив Україну на Міжнародному фестивалі аматорських театрів гумору, пантоміми та сатири «Велко Кънев», що пройшов у місті Тополовград (Республіка Болгарія), повідомляє кореспондент «Топора».

Болградські артисти привезли на фестиваль свою нову постановку «Маленька українська кУмедія» за мотивами комедії Миколи Куліша «Отак загинув Гуска», прем’єра якої відбулася нещодавно в Болграді.

Читайте також: В Болграді театр нарешті потрапив до глядача (фото)

У своєму вітальному слові до учасників під час відкриття фестивалю, віце-президент Болгарії Іліана Йотова звернулася до артистів з Болграда та до всіх українців: «Вітаємо Болград, Україна. Ми всі дуже вдячні громаді Болграду і всім її жителям. Знайте, що ми раді продемонструвати вам всю гостинність яку можемо. Мистецтво сильніше за війну і лихоліття. Занурюючись у магію мистецтва, живеш разом із героями та їхніми долями, забуваєш про труднощі. Мистецтво дає необхідний промінь надії на те, що ми подолаємо кризи…»

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Ореховка отметила 189-летие

Observan

В центре Одессы временно изменят движение автотранспорта

Observan

На капитальный ремонт Европейской в Арцизе область перечислила более миллиона гривен

Observan