Бардак

Турецькі банки відмовилися обслуговувати карти російської платіжної системи «Мир»

Великі турецькі банки «Ішбанк» та «Денізбанк» одночасно оголосили про припинення обслуговування банківських карток російської платіжної системи «Мир». Банки побоюються потрапляння під вторинні санкції США. Заяву від імені банків зачитано на турецькому телеканалі Bloomberg HT.

Рішення про припинення видачі турецьких лір власникам російських карток «Мир» ухвалено після заяви Міністерства фінансів США про намір вводити санкції за підтримку платіжної системи «Мир» навіть за російськими кордонами.

Зазначимо, турецький банк «Ішбанк» є першим національним банком Туреччини, рішення про відкриття якого ухвалював перший президент Мустафа Кемаль Ататюрк. Лише 1998 року державний пакет акцій було продано. Сьогодні найбільшими акціонерами банку є пенсійний фонд банку (37,08%) та партія кемалістів Республіканська Народна партія (28,09%). Мережа банків налічує понад тисячу відділень у Туреччині та два десятки за кордоном. Станом на 2020 рік активи «Ішбанку» сягали $97 млрд.

Читайте також: Молдовські винороби залишають російський ринок

Раніше карти російської платіжної системи «Мир» приймали п’ять турецьких банків: Ziraat Bankası, VakıfBank, İş Bankası, DenizBank, Halkbank. У травні 2022 року міністр фінансів Туреччини Нуреддін Небаті запевняв, що російські туристи зможуть оплачувати товари та послуги картками «Мир».

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Березовский район: депутата оштрафовали на 42 тысячи гривен

Observan

Сокращается время комендантского часа в Одессе и области

Observan

В Одесской ОГА прогнозируют вал желающих поиграть в казино

Observan