Бардак

В Болгарії на заводі «Арсенал» пролунав вибух

На військовому заводі “Арсенал” у місті Казанлік (Болгарія) в одному з приміщень стався вибух. В кімнаті знахидолось троє людей – всі загинули. В прокуратурі попередньо заявили про порушення техніки безпеки під час проведення вибухонебезпечних робіт.

За уточненням апеляційного прокурора міста Пловдів Тодора Деянова, попередньо йдеться про людський фактор та порушення технологічних правил з охорони праці.

«Наразі неможливо сказати про причину аварії. Ми опрацьовуємо кілька версій. Серед них людський фактор та технічні причини. Це ризиковане виробництво, якби було дотримано всіх технологічних вимог, цього не сталося б», — також добавив районний прокурор Дічо Атанасов.

Попередньо в приміщенні, де стався вибух, виробляли не товари для бойових цілей, а феєрверки.

Внаслідок події загинули один чоловік віком 55 років, а також дві жінки – 53 та 43 роки. Усі вони мали величезний досвід роботи з вибухонебезпечними речовинами. Ще одна співробітниця заводу «Арсенал» потрапила до лікарні з черепно-мозковою травмою, але її стан стабільний.

Читайте також: Бойко Борисов відмовляється від посади прем’єр-міністра Болгарії

Зазначимо, завод «Арсенал» є болгарською приватною компанією з виробництва вогнепальної зброї та боєприпасів. Володіє компанією болгарський бізнесмен Микола Ібушев. З 2016 року уряд Болгарії включив завод до списку стратегічних підприємств ВПК країни.

В 2021 році завод опинився в центрі шпигунського скандалу, в якому були замішані російські спецслужби. Три співробітники заводу – громадянин Росії та двоє громадян прибалтійських держав – після завершення відпустки не вийшли на робоче місце. В ході огляду на заводі виявили зникнення кількох зразків продукції та документацію до них. Усіх трьох було затримано при спробі перетнути кордон з Грецією.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Беляевка: школьникам предлагают вместо цветов подарить учительнице шанс на жизнь 

Observan

Польша изменила правила въезда для украинцев

Observan

Арциз: Центр занятости поможет трудоустроить жителей Теплицкой громады

Observan