Бардак

В Болгарії партія Кирила Петкова відмовилася входити до коаліції з ГЕРБ

Болгарська партія «Продовжуємо зміни» екс-прем’єр-міністра Кирила Петкова вирішила відмовитися від коаліції з блоком ГЕРБ-СДС Бойко Борисова, який переміг на позачергових парламентських виборах. Партія вирішила перейти до конструктивної опозиції, визначивши низку пріоритетів своєї діяльності в новому складі парламенту країни.

«Ми працюватимемо з усіма політичними силами в рамках парламенту та комісій», – зазначив Кирило Петков на прес-конференції в Софії та озвучив низку пріоритетів діяльності партії в парламенті.

Співголова партії «ПП» Асен Василев уточнив, що не може бути мови про участь у переговорах щодо формування кабінету на чолі з партією ГЕРБ-СДС. У разі передачі «Продовжуємо зміни» другого мандату на формування коаліційного уряду лідери політичної сили пообіцяли зібрати Національну раду для ухвалення рішення.

Асен Васильєв також наголосив, що блок ГЕРБ-СДС може сформувати коаліційний уряд разом із «Рухом за права і свободи» (ДПС) та проросійською партією «Відродження», які в сукупності мають 130 мандатів у новому складі парламенту.

Нагадаємо, за підсумками позачергових парламентських виборів у Болгарії перше місце посів політичний блок колишнього прем’єра Бойка Борисова ГЕРБ-СДС, набравши 25,43% голосів (67 мандатів із 240). На другому місці партія «Продовжуємо зміни» з 20,21% голосів виборців (53 мандати із 240). Екс-прем’єр Бойко Борисов запропонував всім політичним силам, які пройшли до нового парламенту, сісти за стіл переговорів та сформувати коаліційний уряд, відмовившись від крісла майбутнього прем’єра.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Доверяй, но проверяй: жителя Тарутинского района обокрал давний приятель

Observan

Глава МИД Венгрии раскритиковал языковой закон Украины

Observan

Белгород-Днестровский: стая собак напала на пенсионерку

Observan