Бардак

В Болграді медики отримали дві квартири

Ключі від двох службових квартир вручили медикам Болграда під час минулих свят, повідомляє кореспондент «Топора».

Хоч і службове, але своє житло отримали молоде подружжя лікаря-хірурга Юрія Недялкова, яке очікує дитину, та лікар-інтерн анестезіологічного відділення з ліжками інтенсивної терапії Сергій Кривий.

Нагадаємо, що минулого року в Болграді на вторинному ринку були закуплені сім квартир та будинок для медиків Болградської центральної районної лікарні. Зробити це вдалося завдяки тому, що майже 2,5 мільйона гривен, що не витратили на переобладнання колишнього гуртожитку Болградської ЦРБ, роботи на якому були заморожені, виділили Болградській територіальній громаді в якості субвенції на покупку службового житла для медиків ЦРБ.

Ключі від квартир медикам вручив міський голова, побажав їм залишатися працювати у Болграді, робить нашу медицину краще та піклуватися про збереження та повернення людям здоров’я.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Зміни до законодавства, що дозволяють брати участь у слідчих діях в Україні прокурорам МКС, позитивний крок – прокурор Олександр Лукашенко

Observan

Остановка в курортном районе Одессы разрушена и опасна (ФОТО)

Observan

Як 7 квітня буде проходити евакуація залізницею з Донбасу

Observan